KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419587
nr 1241 9587
Valerij Chirkov (1943), "I want to go free", signerad. Olja på pannå, 48x48
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:28:41
350 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr