KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419587

nr 1241 9587

Valerij Chirkov (1943), "I want to go free", signerad. Olja på pannå, 48x48

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:28:41